Osobní coaching

první krok ke štěstí

I. Chci posílit svoji vůli

Každý z nás potřebuje v životě stabilitu. Ať už jde o stabilitu ve vztahu, v rodině, v práci či v oblasti financí. Vše stojí na tom, jak moc pevní jste sami v sobě a jak dobře umíte pracovat se svými strachy.

Toužíte vyslovit svůj vlastní názor a stát si za ním, dosáhnout výsledků ve vašem životě , trápí vás prokrastinace či to, že nedotahujete věci do konce? Rádi vám pomůžeme najít pro vás funkční řešení a pomůžeme vám upevnit vaši vůli v daných oblastech.

2. Chci zdravý a kvalitní intimní život

Téma naší zdravé sexuality je v dnešním době stále velmi opomíjené a neléčené téma. Nepatří sem však jen partnerská blízkost, samotný sex, stud za masturbaci, problémy s erekcí či dosažení orgasmu, ale i samotný požitek z čehokoliv, co ve svém životě děláme a tvoříme.

Ne jenom v intimním životě se nám může zrcadlit i to, zda je žena plně ve své ženské energii a podstatě a zda muž stojí pevně ve své síle. Abychom mohli plně prožívat a užívat si intimního života, je třeba sebepřijetí a vyléčení strachů či obav z blízkosti a plné důvěry ať už v partnera nebo sami v sebe.

3. Chci sebevědomé a stabilní vztahy

Člověk je bytost přirozeně společenská. Tudíž každý z nás touží někam patřit a vztahy si udržovat. Jakmile však není něco podle představ, objeví se problém, něco se změní – vztah často končí, aniž by na něm jeho účastníci byli ochotni pracovat. Choroba dnešní doby – něco nefunguje? Vyhodím a koupím si nové a mnozí tak berou i své vztahy.

Víme, že mezilidské vztahy patří prakticky k těm nejnáročnějším v našem životě, ale mít zdravé a stabilní vztahy za tu práci opravdu stojí. Mít partnera, na kterého se můžu plně spolehnout, kolektiv v práci, se kterým mě práce baví ještě o trochu víc, přátele, se kterými trávíme společný čas a v neposlední řadě i zdravý vztah sám k sobě. Na tom všem můžeme pracovat společně.

4. Chci lásku umět dávat i přijímat

Od malička nás nejen v pohádkách učí, že láska je tou nejsilnější silou ve vesmíru. Láska dokáže překonat sedmero hor, sedmero pouští i moří, vyléčit jakoukoliv nemoc a mnoho dalších zázraků. Přesto čistou lásku aby člověk pohledal. Není to o tom, že by láska neexistovala, ale mnohdy naše zranění brání jejímu bezpodmínečnému projevování, ale i jejímu přijímání.

Na zemi není člověka, který by netoužil být milován. Pojďme z lásky, která si mnohdy klade tisíce podmínek udělat lásku, která bude mít stejnou sílu, jako v našich dětských pohádkách.

5.Chci umět komunikovat respektujícím způsobem

Komunikace je základním stavebním kamenem k celému našemu společenskému životu. To, že si navzájem nerozumíme, je vlastně jediná věc, která nás oddaluje od jednoty a nemusí to být ani tím, že mluvíme cizími jazyky. Slovo dokáže být mocným nástrojem v dobrém i špatném slova smyslu. Uvnitř vaší hlavy mnohdy víte přesně co chcete říct.

Avšak když dojde na lámání chleba, tak z vás mnohdy nevypadne ani slovo a nebo vypadne-li už, tak je to na míle vzdálené tomu, co jste chtěli skutečně vyjádřit. Často se ale potýkáme i s opačným problémem. Styl mnohých lidí v komunikaci je silně autoritativní a nerespektující. Umět se vůči takové konverzaci vymezit, je pro mnoho z nás velká výzva.

Do hlavy si navzájem nevidíme, ale občas by bylo fajn, kdybychom nemuseli sáhodlouze vysvětlovat co chceme, po čem toužíme, co by nám udělalo radost nebo co jsme přesně mysleli tím, co jsme vypustili z úst. Umět se správně vyjádřit vám otevírá dveře ke šťastnějšímu životu.

6. Chci posílit svoji intuici

Umíte si představit, co v životě opravdu chcete, po čem toužíte? Ať už jde o vizi vaší budoucnosti jako takové, představu dokonalého štěstí, fungující vztah či napojení na svou spirituální cestu? Umíte si správně přát? Pomůžeme vám ukotvit se ve vašich představách, objevit a dále pracovat s vašimi dary a talenty.

Naučíme vás naslouchat vnitřnímu hlasu, poslouchat vaše srdce stejně dobře jako váš rozum a rozvineme vaši intuici.

7. Chci žít vědomě a v přítomném okamžiku

Od přítomného okamžiku nás mnohdy odvádí celá řada věcí. Ať už se jedná o stres z práce, strach o to, co bude dál, lpění na křivdách z minulosti, přepracování, přílišná kontrola a neschopnost nechat tedy věci plynout. Žít v přítomném okamžiku neznamená neplánovat budoucnost nebo se nemoci poučit z minulých chyb, ať už našich nebo cizích.

Jde o to, naučit se pustit to, co nemůžeme ovlivnit a uvědomit si, že vše je přesně tak, jak má v danou chvíli být. Na nás je pak to, co si z dané situace odneseme a jak budeme reagovat. Nečekejte na zlomový bod ve vašem životě. Nepotřebujete přeci nemoc, nehodu ani ztrátu blízkého, abyste si uvědomili, co je v životě opravdu důležité. Život je krátký a nikdo z nás neví, kdy přijde konec.

Pojďme se společně naučit radovat se z každého dne, užívat si naplno času s blízkými a tady a teď vědomě přijímat vše, co si do života přitáhneme.

Kontaktujte nás

Matěj

Linda