Párový coaching

cesta ke šťastnému soužití

Párový coaching

Čistá láska a spokojený vztah stojí na několika základních kamenech jimiž jsou důvěra, upřímnost, přirozenost, tolerance, vzájemná podpora, rovnocennost, společné hodnoty a cíle, věrnost a zájem o toho druhého. Lásce předchází chemický koktejl, zvaný zamilovanost. Zamilovanost je stav, který může nastat na základě toho, jaký si myslíme, že člověk, který se nám líbí, je.

Problém však nastává v momentě, kdy si kvůli zalíbení druhému nasazujeme masku. Ta však po vyprchání hormonálního koktejlu začne tlačit. Pomocí té masky se snažíme mnohdy napasovat do představy toho druhého. Vzdáváme se svých koníčků, hodnot, omezujeme čas s přáteli, kteří si s naším partnerem nerozumí a pod vidinou lásky na celý život se měníme na někoho, kým nejsme. A to vše jen ze strachu, že nebudeme milováni a přijímáni takový, jací jsme a že zůstaneme sami…zkrátka nebudeme pro toho druhého dost dobří.


Pokud přemýšlíte nad tím, zda pro vyřešení situace ve vašem aktuálním vztahu, je vhodný párový koučink, čtete správné řádky. Pokud jste se oba dva rozhodli pracovat na vašem vztahu touto cestou, můžeme společně kámen po kameni rozebrat,co vám ve vztahu chybí, co vás trápí, co vám bere sílu, či dokonce odpovědět na otázku, zda to má ještě budoucnost. Pomůžeme vám uzdravit vztah, na kterém chcete pracovat či plynule a respektujícím způsobem přetvořit nefunkční vztah do podoby, která vám bude vyhovovat.
Zajímá vás jak takový partnerský koučink probíhá? Nejprve se sejdeme individuálně.

Matěj jako průvodce pro muže, Linda jako průvodkyně pro ženu. Společně dáme dohromady vaše cíle, to co vás trápí a vaše očekávání. Vytvoříme rehabilitační plán pro váš vztah a poté ho společně budeme sdílet již mezi osmi očima. V takto sestaveném plánu bude vždy zastoupen mužský i ženský aspekt v dokonalém balancu a tak si vytvoříme bezpečný prostor pro sdílení a respektující komunikaci.

Kontaktujte nás

Matěj

Linda