První pomoc

zážitkovou formou

První pomoc zážitkovou formou

Jmenuji se Linda Devera a učím první pomoc zážitkovou formou. Každý z nás se alespoň jednou v životě dostane do situace, kdy je potřeba jednat a poskytnout člověku první pomoc. Mít v tomto důležitém okamžiku jistotu v tom, co s danou situací dělat, je k nezaplacení.

Nebojte se, i odborníci na slovo vzatí zažívají stres a strach, když jdou do akce, ale umí s těmito emocemi pracovat a nenechají se jimi ovládnout a zastavit. A tento druh určité jistoty bych ráda předala i Vám.

První pomoc učím prověřenou metodikou, simulacemi a účelnou zpětnou vazbou. Díky této formě výuky získává účastník nejenom potřebné znalosti, ale hlavně větší sebevědomí v situacích, kdy je potřeba vystoupit z davu přihlížejících a jednat.

Na svých kurzech dbám na důkladné procvičení získaných dovedností aby, až nastane „ta chvíle“, vaše ruce věděly, co mají dělat.

Své znalosti neustále rozšiřuji a postupy aktualizuji dle doporučení Evropské Resuscitační Rady.

K nácviku resuscitace používám nácvikové figuríny Little Anne QCPR od firmy Leardal. K dispozici mám figuríny dospělého, juniora (8 let), baby (3 měsíce).

Kurzy pořádám pro předškoláky, školní děti, adolescentní skupiny i skupiny dospělých – vždy vytvořené na míru pro danou skupinu.

Témata, která najdete na mých kurzech

Kurzy nabízím v délkách:

  • 2 hod – pouze frontální výuka bez simulací

  • 4 hod – hlavní témata s nácvikem a simulací

  • 8 hod – hlavní témata, nácvik, simulace + témata na přání

Ceník

Kurzy první pomoci jsou naceněny dle počtu účastníků a délky kurzu.

Pro bližší informace a nacenění nám napište.

Kontaktujte nás

Matěj

Linda